לימוד חתירה וגלישה על SUP

הצוות המקצועי של ה"קהונה סרף קלאב" מתמחה בלימוד מקצועי של חתירה וגלישה על סאפ, במועדון הקהונה תוכלו ליהנות מקבוצות חתירה מקצועיות ומימי כיף בלתי נשכחים לכל המשפחה.
את הפעילויות השונות שמתקיימות במקום מעבירים צוות מאמנים מוסמך ומיומן, בהתאם למורשת של אהבת הים והגלישה
גלשני ה- SUP כבשו את חופי הארץ בסערה, הצוות המקצועי של ה"קהונה סרף קלאב" מתמחה בלימוד מקצועי של חתירה וגלישה על סאפ, במועדון הקהונה תוכלו ליהנות מקבוצות חתירה מקצועיות ומימי כיף בלתי נשכחים לכל המשפחה!

מה מיוחד על כך בסאפ אתם שואלים?

גלשני הסאפ מאוד נוחים וקלים לתפעול, דורשים מיומנות גלישה בסיסית ביותר, וניתנים לשימוש במגוון אופנים ותנאי ים.
היתרון המשמעותי ביותר שלהם הוא שהם מתאימים לכל אדם ובכל גיל. כל אחד יכול, ללא ניסיון קודם, להתחיל לחתור וליהנות, כל עוד תנאי הים מאפשרים זאת. גלשן סאפ מתאים מאוד גםלמתחילים. חתירת סאפ אמנם דורשת מעט יציבות, אך היא נהדרת מפני שהיא עובדת על שרירי הליבה וחיזוק השלד.

כמו כן, גלישה מסוג זה עוזרת להקלה משמעותית בכאבים ראומטיים ואורטופדיים, זאת מעצם החתירה האינטינסיבית שבעזרתה שרירי הגוף הולכים ומתחזקים.
בנוסף, גודלם הפיזי של גלשני הסאפ והשימוש במשוט מאפשר לתפוס גלים קטנים, אשר אינם ניתנים לגלישה בגלשני גלים רגילים. בניגוד לגלשן גלים, בסאפ ניתן לחתור בים ללא גלים כלל, באגמים ונהרות, כך ניתן ליהנות מפעילות גופנית נהדרת בחיק הטבע!
כך שאין זה פלא כי גלשני הסאפ מושכים אליהם את חובבי הספורט האתגרי על מגוון תחומיו, כאשר ענף הספורט הנפלא הזה הולך, מתפתח ולא מפסיק להתחדש ולהשתכלל- אז הצטרפו גם אתם עוד היום לחווית חתירה וגלישה על סאפ!

* ניתן להשכיר/ לקנות אצלנו ציוד ועזרי גלישה, סאפים, גלשנים, קייאקים וקארברים.
לפרטים נוספים התקשרו


 077-9979991   |   054-6223347