קייטנת גלישה בחופשת קיץ 2024

ההרשמה החלה!

קייטנת גלישת גלים בחיפה - חופש גדול קיץ 2024

מחפשים דרך מהנה ומרגשת לבלות את חופשת הקיץ שלכם בחופש הגדול 2024? אל תחפשו רחוק מידי. כמיטב המסורת, מדי שנה בתקופת החופש בגדול, מועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב – Kahuna Surf Club בחיפה, מציע את היעד האולטימטיבי שלך למחנות גלישה בקיץ. מועדון הגלישה שלנו ממוקם במפרץ מדהים, בלגונת חוף הכרמל, במתחם מלון מנדרין בחיפה ובמרחק קצר מהים.

המועדון שלנו מציע את התפאורה המושלמת ללימוד ושליטה באמנות הגלישה בחופש הגדול. קייטנת גלישת גלים בחיפה ללימוד מקצועי לילדים ובני נוער, בה אנו מספקים את חווית הגלישה הטובה ביותר עבור החניכים שלנו.

בית ספר לגלישה בחיפה
קייטנת פסח גלישת גלים

למי מתאימה קייטנת הגלישה בחיפה?

קייטנת הגלישה בחיפה במועדון הקאהונה סרף קלאב, מתאימה לילדים ובני נוער אשר יוצאים לחופשת הקיץ בחופש הגדול לשנת 2024, בגילאי 6 עד 18.

הפעילות בקייטנה מתאימה לילדים ובני נוער אשר אינם יודעים לגלוש וגם לגולשים מתקדמים אשר מעוניינים ללמוד כיצד לשפר את מיומנויות הגלישה שלהם. בקייטנה אנו נפגשים מידי בוקר לשבוע לשבועיים של כייף ואימוני גלישה במהלכו ילמדו:

 • איך גולשים נכון בצורה יסודית ומקצועית, תוך למידת עקרונות הגלישה בדגש על בטיחות.
 • איך שומרים על כללי הבטיחות בזמן השהייה במים ומחוץ לחוף, תוך דגש על שימוש נכון באביזרי בטיחות וציוד הגלישה במועדון.
 • גולשים מתקדמים ילמדו מעבר גלים דקדייב.
 • איך מזהים זרם חוזר ואיך לעלות בקלות על הגלשן גלים.
 • כללי שמירה על בטיחות הגולש, וגולשים אחרים בזמן הפעילות שלך במים.
 • דגשים על כללי זהירות ובטיחות, הוראות תחנת ההצלה בים, התנהגות במים במצבי ים שונים, זרמים, צבע הדגל בסוכת המציל, מצבי מזג אוויר שונים, אזורי גלישה מומלצים.
 • אימון ותרגול על מצבי גלישה ועמידה על הגלשן תוך ביצוע סימולציית גלישה ביבש מול מדריך מוסמך.
 • בכל יום בקייטנה הגולשים יקבלו 2 גלישות במים, בפיקוח צמוד ובליווי של מדריכי גלישה מיומנים ומנוסים!
 • תחזוקת גלשן – איך ומתחזקים ומשתמשים נכון בציוד הגלישה.
 • גלישה בקבוצות – הגולשים בקייטנת הגלישה בקיץ, ילמדו איך לגלוש ביחד בקבוצה, קבלה ואהבת האחר, כבוד הדדי לחברים ולזולת ופירגון הדדי.
 • גולש אשר יצטרף אלינו לקייטנת הגלישה בחופשת הקיץ בחיפה, יקבל אביזרי בטיחות וגלשן גלים לתרגול ואימון למשך כל תקופת הקייטנה.
 • תנאי גלישה מצוינים כאשר הגלישה בפועל נערכת בקרבת סוכת המצילים.

ההרשמה החלה, מהרו לתפוס מקום!

קייטנת פסח גלישת גלים חיפה

לימוד גלישת גלים מקצועי עם מדריכים מוסמכים ומנוסים

בקאהונה סרף קלאב, אנו מאמינים במתן החוויה הטובה ביותר לחניכים שלנו. לכן אנו מעסיקים רק מדריכים מוסמכים בוגרי ווינגייט אשר עברו הכשרה קפדנית על מנת להבטיח שהם יודעים ומיומנים בהוראת גלישה ובניהול של קייטנות ומחנות קיץ לילדים ובני נוער. למדריכים הבוגרים שלנו יש ניסיון של שנים, והם משתמשים במומחיות שלהם כדי להדריך את החניכים שלנו, לעזור להם ללמוד מיומנויות וטכניקות חדשות.

בטיחות הגלישה היא בראש סדר העדיפויות שלנו

בקאהונה סרף קלאב, הבטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מבינים את הסיכונים הכרוכים בגלישת גלים בים ונוקטים בכל אמצעי כדי להבטיח שהחניכים שלנו יהיו בטוחים בכל עת. המועדון שלנו ממוקם במפרץ המספק סביבה בטוחה ומבוקרת לגלישה. במקום יש לנו גם שירותי הצלה ומצילים בהישג יד כדי לספק סיוע מידיי במקרה חירום. בנוסף, יש לנו חובש במקום כדי להבטיח שהחניכים שלנו יקבלו טיפול רפואי מידיי במידת הצורך.

גלישת גלים לשיפור כושר גופני ובריאות נפשית

גלישה היא לא רק פעילות מהנה ומרגשת, אלא היא גם דרך מצוינת לשפר את הכושר הגופני והבריאות הנפשית. בקאהונה סרף קלאב אנו מבינים את חשיבות הכושר הגופני, ומשתמשים בגלישה ככלי המסייע לחניכים שלנו לפתח את הקורדינציה, הכוח והסיבולת שלהם. המדריכים שלנו מתמקדים בחיזוק הביטחון העצמי וחיטוב הגוף באמצעות פעילויות שונות כמו יוגה ופעילויות חוץ.

בנוסף לכושר הגופני, גלישה היא גם דרך מצוינת לשפר את הבריאות הנפשית. לים יש השפעה מרגיעה על הנפש, וגלישת דלים בים יכולה לסייע בהפחתת מתח וחרדה. במועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב, אנו מעודדים את החניכים שלנו לנצל את היתרונות של בריאות הנפש של הגלישה.

מכירים חברים חדשים לחיים במועדון הגלישה – מקום חברתי וסביבה מהנה

קאהונה סרף קלאב הוא לא רק מקום ללמוד איך לגלוש, זה גם מקום חברתי שבו לחניכים יש הזדמנות להכיר חברים חדשים וליהנות מסביבה מהנה. מועדון הגלישה שלנו בחיפה מושך אליו אנשים מכל  הארץ ומהעולם, ויוצר קהילה מגוונת ומכילה. בקאהונה סרף קלאב תהיו מוקפים באנשים בעלי דעות דומות שחולקים את התשוקה שלכם לגלישה. מי יודע, אולי תכיר את החבר הכי טוב החדש שלך!

אנו מארגנים אירועים ופעילויות שונות המעודדות אינטראקציה חברתית ועוזרות לחניכים שלנו ליצור קשרים חברתיים מתמשכים.

אנשים וקהילה בעלי ידע

בקאהונה סרף קלאב, יש לנו קהילה של אנשים בעלי ידע שמתלהבים מגלישה. המדריכים שלנו לא רק מוסמכים אלא גם בעלי ניסיון וידע של שנים בים ובגלישה. הם תמיד מוכנים לחלוק את המומחיות שלהם ולעזור לחניכים ללמוד מיומנויות חדשות. בנוסף למדריכים שלנו, הקהילה שלנו כוללת גם גולשים שמתלהבים מהספורט. הם תמיד מוכנים לעזור לחניכים שלנו לשפר את כישוריהם ולחלוק את אהבתם לגלישה.

קייטנת פסח גלישת גלים קהונה

ההרשמה לקייטנה בעיצומה! מהרו לסגור מקום לקייטנת גלישה קיץ 2024 כבר עכשיו.

הנה רק כמה סיבות מדוע כדאי להצטרף לקייטנת הגלישה בחיפה בקאהונה סרף קלאב?

✅ לא עוד הליכות ארוכות עם הגלשן שלך
✅ בקאהונה סרף קלאב לא צריך לדאוג ללכת חצי קילומטר בשמש עם הגלשן על הראש. המיקום שלנו נמצא במרחק של זריקת אבן מהחוף, מה שאומר שאתה יכול לבלות פחות זמן בסחיבת הציוד שלך ויותר זמן בתפיסת גלים.
✅ מועדון גלישה מוצל להירגע בו
✅ כשאתה לא במים, אתה יכול להירגע במועדון המוצל שלנו. אנחנו מבינים שהשמש יכולה להיות עזה, וזו הסיבה שיצרנו מרחב שבו תוכלו לקחת הפסקה מהחום ועדיין ליהנות מבריזת הים.
✅ גולשים בסמוך לביתן מציל!
✅ ליתר בטיחות אנו מציעים גלישה בשמיכות לביתן מציל. המשמעות היא שאם אי פעם תזדקק לסיוע בזמן שאתה במים, המציל נמצא ומשגיח לכל צרה ולקבל את העזרה הדרושה לך.
✅ חובש במקום לכל צרה!
✅ בנוסף לשירותי הצלה, יש לנו במקום גם חובש. זה מבטיח שאם מישהו נפצע או זקוק לטיפול רפואי, העזרה נמצאת במרחק של צעדים ספורים בלבד.
✅ מדריכי גלישה מקצועיים ומוסמכי ווינגייט
✅ את הילדים שלכם לא תשאירו בידי ילדים. אצלנו בקאהונה סרף קלאב המדריכים מבוגרים ובוגרי מכון וינגייט ומוסמכים לעבוד עם ילדים ובני נוער. המדריכים המנוסים שלנו מתלהבים מגלישה ומסורים לעזור לך לשפר את כישוריך ולממש את מלוא הפוטנציאל שלך.
✅ ציוד גלישה חדש
✅ בקאהונה סרף קלאב, אנו מבינים את החשיבות של הציוד המתאים. זו הסיבה שאנו מספקים לחברים שלנו ציוד גלישה תקין ואביזרי בטיחות בהתאמה לפי מידות גוף ויכולת.

קייטנת גלישת גלים בפסח
קייטנת פסח

לסיכום – קייטנת גלישה בחיפה לחוויה בלתי נשכחת

בקאהונה סרף קלאב, אנו מציעים את מחנות הגלישה הטובים ביותר בחופשת קיץ 2024 של החופש הגדול, במפרץ קאהונה סרף קלאב היפה. עם לימודים מקצועיים, מדריכים מוסמכים, אמצעי בטיחות, כושר גופני, בריאות נפשית, אנשים בעלי ידע וסביבה מהנה, אנו מספקים חווית גלישה לחניכים שלנו.

אם אתם מחפשים חווית מחנה גלישה קיץ בלתי נשכחת, קאהונה סרף קלאב היא הבחירה המושלמת. עם המיקום הנוח שלנו, מועדון מוצל, מקלחות ושירותים, שירותי הצלה, חובש במקום, מדריכים למבוגרים, ציוד חדש ואווירה כיפית, תהיו בטוחים שתהנו ותעשו זיכרונות שיימשכו לכל החיים.

תאריכים ועלויות קייטנת הגלישה

קייטנת הגלישה בחיפה מתוכננת בחופשת הקיץ של החופש הגדול לשנת 2024.
תאריכי ופרטי קייטנה במועדון קאהונה 🌊🏄🏽‍♂

מחזור ראשון: 11.07 – 1.07  |  10 ימי גלישה  (כולל יום שישי)

מחזור 2: 25.07 -14.07  |  10 ימי גלישה

מחזור 3: 8.08 – 28.07  |  10 ימי גלישה

מחזור 4: 22.08 – 11.08  |  10 ימי גלישה

מחזור 5: 29.08 – 25.08  |  5 ימי גלישה

* הקייטנה תתקיים בין השעות 13:00 – 8:30. 

🎁 מתנה לנרשמים לשבועיים בלבד: לייקרה של ריפ קארל וטייץ להגנה ממדוזות בשובי 290 ש״ח🤙🏄🏽‍♂🌊
ׂׂׂ(נרשמים לשבוע יצטרכו לרכוש בעלות 150 ש"ח).

עלות הקייטנה:

מחיר לשבועיים – 2,100 ש״ח עם לייקרה וטייץ מתנה 🏄🏽‍♂👕

מחיר לשבוע – 1,100 ש״ח (ללא טייץ ולייקרה מתנה) ☀

מחיר יומי – 300 ש״ח

בסוף המחזור הרביעי נהיה בבריכת גלים כסגירת שבועיים, תוספת עבור פעילות זו הינה 200 שקלים 🏄🏽‍♂🌊

 

הצטרף אלינו לקייטנת הקיץ ולמד לגלוש כמו מקצוען!

רוצים לקבל מידע נוסף על קייטנת הגלישה בחופש הגדול, יש לכם שאלות? אנחנו כאן לשרותכם, התקשרו עכשיו: 054-89315147

שאלות ותשובות

כן, הפעילות מתבצעת בים ומותנית בכך שהחניך ידע לשחות בצורה מספקת.

ממש לא! אנחנו נלמד אתכם הכל מאפס, מתרגול יבש מחוץ למים, הסברים מפורטים ולמידה על הים, הגלים ועולם הגלישה עד לתרגול במים כשהמדריכים שלנו צמודים אליכם, עוזרים, מלווים

בוודאי! הקייטנה מתאימה גם לבנים וגם לבנות.

אנחנו נמצאים בחוף מרידיאן, ממש מתחת למלון לאונרדו. אם אתם מגיעים בתחבורה ציבורית, יורדים בתחנת רכבת חוף הכרמל, הולכים ברגל 10-15 דק' ומגיעים אלינו. אם אתם יורדים באיזור נווה דוד ההליכה אפילו יותר קצרה. אם יש לכם בעיה עם ההגעה אלינו- דברו איתנו ונעשה את המקסימום לפתור אותה 🙂

אנחנו גולשים ממש צמוד לאיזור בפיקוח מציל, יחס החניכה שלנו הוא מדריך ל-7 תלמידים לפחות והמדריכים שלנו כולם עברו הסמכה של וינגייט. הילדים עוברים שיעורים עיוניים על הים והסכנות שבו ונמצאים תחת השגחתנו כל הזמן. בנוסף, במידה ויש אזעקה אנו נמצאים במרחק של 15 שניות הליכה ממרחב מוגן.

 

כדאי להביא כובע, קרם הגנה, בקבוק מים, ארוחה קלה, מגבת ובגדים להחלפה.

אנחנו גולשים עם חולצת לייקרה שמגנה עלינו משפשפות במגע עם הגלשן, שמש ומדוזות במידה ויש. אם נרשמתם למחזור שלם- אתם מקבלים מאיתנו לייקרה במתנה! אם לא, הילדים יקבלו כל יום לייקרה (לא אישית) שתשמש אותם לפעילות. ניתן גם לרכוש אצלנו כאן במועדון. אפשר לגלוש עם טייץ מבד לייקרה שמגן מפני אותם הדברים. גם אותו ניתן לרכוש אצלנו 🙂

עבור הרשמה לקייטנת גלישה בחיפה אנא מלאו את הפרטים בטופס.


מועדון הגלישה של חיפה

ההרשמה החלה - מהרו להירשם

מחיר מבצע להרשמה מוקדמת: עד ה-31.5

קייטנת גלישה קיץ 2024

Open chat
שלום,
הגעת לקאהונה, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: