אודות קהונה סרף קלאב

מועדון הגלישה "קהונה סרף קלאב" מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת של ספורט ימי ואתגרי בגלישת גלים וסאפ.
את הפעילויות השונות שמתקיימות במקום מעבירים צוות מאמנים מוסמך ומיומן, בהתאם למורשת של אהבת הים והגלישה
קצת עלינו
ה"קהונה סרף קלאב" הוא מועדון גלישה משפחתי באווירה חופשית, חמימה ומהנה, הנפרש על פני 300 מ"ר מוצלים. המועדון נמצא בלגונה בחוף הכרמל הישן, עם כניסה נוחה ונעימה למים סביב שובר גלים עם חיים ימיים עשירים מסביבו, כאשר 2 ק"מ חתירה צפונה משם, מגיעים לשמורת טבע קסומה (חקר הימים והאגמים) כך שניתן לחתור שם לאורך חוף צלול ונקי לנוף הרי הכרמל, וליהנות מחווית גלישה מרגשת, מעצימה ומיוחדת לפתיחת/ סגירת היום.

האווירה המיוחדת במועדון הגלישה, בשילוב עם בר החוף הצמוד למקום שנבנה בהתאם לסגנון החיים הססגוני של הגולשים ואוהבי הים, טוען את הגוף והנפש כאחד באנרגיה מטורפת ואתם מוזמנים להגיע ולהתרגש מספורט ימי ואתגרי בגלישת גלים. אנו עורכים את כל פעילויות גלישת הגלים המאתגרות שלנו תוך שילוב של לימודים מקצועיים הטומנים בחובם כיף של ים וחופש. 

מועדון הגלישה "קהונה סרף קלאב" מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במגוון תחומים:
* קורס גלישת גלים/ חתירת סאפ עם מאמן אישי.
* חוגי גלישת גלים לקבוצות/ קבוצות לחתירה על סאפ על בסיס שבועי.
* קייטנות גלישת גלים בחיפה לילדים ונוער המתקיימים בחופשות ובחגים.
* ימי הולדת חוויתיים/ חגיגות בר/בת מצווה.
* מסיבות סיום ואירועי סוף שנה.
* פעילויות חוויה וגיבוש עבור ועדי עובדים, חברות ופרטיים של גלישת גלים וסאפ.

את הפעילויות השונות שמתקיימות במקום מעבירים צוות מאמנים מוסמך ומיומן, בהתאם למורשת של אהבת הים והגלישה כאשר נושא הבטיחות ובטיחות הגולשים בכל זמן נתון במהלך הקורסים והקייטנות הנערכות במקום היא בראש מעינינו. צוות המאמנים הותיקים והמקצועיים של  "קהונה סרף קלאב" עובדים עם הגולשים על שיפור המוטיבציה והכושר הגופני עוד לפני הכניסה למים.

כאשר השילוב בין ספורט וים מעניק תחושת סיפוק עצומה, המעלה את תחושת הביטחון העצמי של כל גולש וגולשת.
הכל בכדי להעניק למשתתפים כלים ישומיים לאורח חיים בריא ומאוזן, וליהנות יחד מחוויה בלתי נשכחת באחד מהמשאבים היפים ביותר העומדים לרשות העיר חיפה… חוף הים!

הצוות המקצועי

דרור סולרו

מנהל הקהונה
דרור סטולרו, הבעלים של מועדון הגלישה החיפאי “קהונה SURF CLUB “, גולש ותיק הנמצא בתחום כבר 33 שנה, אלוף ישראל בנוער לשעבר. דרור סיים את לימודיו בווינגייט בתור מדריך כושר וגלישה בכיר, וזכה לגדל במועדון הגלישה שלו  6 אלופי ישראל לנוער וילדים , הוא אב ל-2 גולשים: שאחד מהם היה אלוף ישראל בקטגורית ילדים וזכה כבר פעמיים באליפות חיפה

נד בומס

גולש עם ותק של 30 שנה. גלש בכל מקום כמעט ועדיין מחפש את שאר המקומות. מלמד גלישה וסאפ ב-4 שפות.

מנהל המועדון

גלית מקל

מדריכת SUP
גלית מקל, גולשת מקצועית, מבעלי הקהונה סרף קלאב, למדה חינוך גופני בויגייט ומלמדת גלישת גלים וסאפ.