קבוצת גלישת גלים (נשים)

שלום לך, גולשת! האם את מחפשת לקחת את כישורי הגלישה שלך לשלב הבא ולהצטרף לקהילה של נשים מועצמות שחולקות את אהבתך לים?  

קורס גלישה לנשים גולשות במועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב

אל תסתכלי רחוק יותר ממועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב, בחיפה, הממוקם במפרץ Kahuna היפה. כאישה אשר גולשת כבר שנים, אנחנו יכולים להגיד לך שאין כמו ההרגשה של לרכוב על גל ולהרגיש כאילו אתה באמת מסתדר עם האוקיינוס. ואין דרך טובה יותר להשיג את התחושה הזו מאשר להצטרף לקהילה של נשים גולשות ותומכות אשר כולן פועלות לשיפור כישורי הגלישה שלהן

בקאהונה סרף קלאב תקבלי למידה מקצועית ממדריכות מוסמכות שמתלהבות ללמד אתכן את הפרטים הקטנים של הגלישה. ממוקם במרחק קצר מהים, תהיה לכם גישה נוחה למים היפים של מפרץ קאהונה. אבל הבטיחות היא תמיד בראש סדר העדיפויות, והמפרץ מצויד בשירותי הצלה, מצילים ואפילו חובש למקרה חירום.

קהילת גולשים תומכת ופעילות חברתית

אחד הדברים הטובים ביותר בקאהונה סרף קלאב הוא תחושת הקהילה והתמיכה שתרגישי כחברה. המדריכים הם כולם גולשים בוגרים שאינם רק בקיאים בגלישה, אלא גם מסורים לעזור לך להפוך לגולשת הטובה ביותר שאתה יכול להיות. הם נלהבים להעצים נשים באמצעות גלישה ויעזרו לך לבנות ביטחון בעצמך וביכולות שלך.

גלישה היא גם דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים ולהכיר חברים חדשים. בקאהונה סרף קלאב תהיו חלק מקהילה חברתית של נשים שחולקות את התשוקה שלכם לגלישה ולאהבת הטבע. תהיה לך הזדמנות להכיר נשים אחרות שנמצאות באותו מסע כמוך, ויחד תוכלי לתמוך אחת בשנייה ולחגוג את ההצלחות שלך.

אבל זה לא קשור רק לגלישה – Kahuna Surf Club הוא גם סביבה מהנה בה תוכלי להשתחרר וליהנות. בין אם את גולשת מתחילה או מנוסה, תגלו שגלישה היא פעילות מרגשת שתשאיר לכם תחושה חיה ומרעננת.

ציוד גלישה מקצועי

בנוסף להדרכת המומחים תקבלו גם ציוד גלישה מהשורה הראשונה הכוללת גלשנים, חולצות גלישה וחליפות גלישה המתאימות לחודשי החורף. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיהיה לך כל מה שאתה צריך כדי לגלוש בגלים ולהרגיש בנוח תוך כדי.

גלישה לכושר גופני וגם לנפש

גלישה היא פעילות ספורטיבית מעולה לשיפור ושדרוג הכושר הגופני, סיבולת לב ריאה, חיזוק שרירי הליבה, שיפור הקואורדינציה, שיפור הריכוז ועד לשיפור בקבלת החלטות.

אבל גלישה היא לא רק פעילות גופנית – היא גם מנטלית. בקאהונה סרף קלאב תהיה לכם הזדמנות לחזק את הנפש והגוף ולהתנתק מטרדות היום למספר שעות. באמצעות גלישה תלמדו להתחבר לסביבה הטבעית ולהעריך את יופיו של הים. גלישה דורשת רמה מסוימת של כושר גופני, מה שיעזור לכם לחיטוב הגוף ולבנות סיבולת. אבל אולי הכי חשוב, גלישה תעזור לך לבנות ביטחון בעצמך וביכולות שלך.

הצטרפי אלינו לקבוצת הנשים בקאהונה סרף קלאב

אז אם את מוכנה להרגיש מועצמים, בטוחים ומחוברים לטבע, בואי הצטרפו אלינו לקאהונה סרף קלאב לקבוצת גלישה מיוחדת לנשים עם למידה מקצועית, מיקום בטוח, ציוד מהשורה הראשונה וקהילה תומכת של נשים, אין מקום טוב יותר ללמוד לגלוש ולבנות גרסה חזקה ובטוחה יותר של עצמך. למעוניינות ניתן לתאם שיעור גלישה פרטי בזמן ובנוחות שלך עם מדריך מוסמך אחד על אחד.

רוצה לקבל מידע נוסף על קבוצת הגלישה לנשים? התקשרי: 054-8931514

לפרטים נוספים? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם


מועדון הגלישה של חיפה

ההרשמה החלה - מהרו להירשם

מחיר מבצע להרשמה מוקדמת: עד ה-31.5

קייטנת גלישה קיץ 2024

Open chat
שלום,
הגעת לקאהונה, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: