מי אנחנו

מועדון הגלישה "קהונה סרף קלאב" מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת של ספורט ימי ואתגרי בגלישת גלים/ סאפ. הפעילויות של המועדון מתקיימות בחוף הקהונה ביץ' (בסמוך למלון מרידיאן).
כאשר אנו מתמחים במגוון תחומים:
* קורס גלישת גלים/ חתירת סאפ עם מאמן אישי.

* חוגי גלישת גלים לקבוצות/ קבוצות לחתירה על סאפ על בסיס שבועי.

* קייטנות גלישת גלים בחיפה לילדים ונוער המתקיימים בחופשות ובחגים.

* ימי הולדת חוויתיים/ חגיגות בר/בת מצווה.

* מסיבות סיום ואירועי סוף שנה.

* פעילויות חוויה וגיבוש עבור ועדי עובדים, חברות ופרטיים של גלישת גלים וסאפ.

שלל הפעילויות שמציע מועדון גלישת הגלים "קהונה סרף קלאב", מתקיימות תוך שילוב של לימודים מקצועיים ביחד עם אווירה של כיף, ים וחופש. את הפעילויות השונות שמתקיימות במקום מעבירים צוות מאמנים מוסמך ומיומן, בהתאם למורשת של אהבת הים והגלישה כאשר נושא הבטיחות ובטיחות הגולשים בכל זמן נתון במהלך הקורסים והקייטנות הנערכות במקום היא בראש מעינינו. צוות המאמנים הותיקים והמקצועיים של  "קהונה סרף קלאב" עובדים עם הגולשים על שיפור המוטיבציה והכושר הגופני עוד לפני הכניסה למים. כאשר השילוב בין ספורט וים מעניק תחושת סיפוק עצומה, המעלה את תחושת הביטחון העצמי של כל גולש וגולשת. הכל בכדי להעניק למשתתפים כלים ישומיים לאורח חיים בריא ומאוזן, וליהנות יחד מחוויה בלתי נשכחת באחד מהמשאבים היפים ביותר העומדים לרשות העיר חיפה… חוף הים!

צוות הדרכה

דרור סטולרו
מנהל קהונה

דרור סטולרו, הבעלים של מועדון הגלישה החיפאי “קהונה SURF CLUB “, גולש ותיק הנמצא בתחום כבר 33 שנה, אלוף ישראל בנוער לשעבר. דרור סיים את לימודיו בווינגייט בתור מדריך כושר וגלישה בכיר, וזכה לגדל במועדון הגלישה שלו  6 אלופי ישראל לנוער וילדים , הוא אב ל-2 גולשים: שאחד מהם היה אלוף ישראל בקטגורית ילדים וזכה כבר פעמיים באליפות חיפה

גלית מקל
מדריכת קייט

גלית מקל, גולשת מקצועית, מבעלי הקהונה סרף קלאב, למדה חינוך גופני בויגייט ומלמדת גלישת גלים וסאפ.

 

נדב בומס
מנהל מועדון

גולש עם ותק של 30 שנה. גלש בכל מקום כמעט ועדיין מחפש את שאר המקומות. מלמד גלישה וסאפ ב-4 שפות.


גלריה