חוג גלישה לנוער PRO (נבחרת)

חוג גלישת גלים נוער ברמת נבחרת – PRO TEAM

חוג גלישת גלים ייחודי לנוער ברמת נבחרת במועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב, חיפה. אשר נועד ללמד ולהכשיר גולשים מתקדמים ברמת תחרויות מקצועיות, המקנה להם את הכישורים והניסיון הדרושים כדי להצטיין בספורט הגלישה ולהשתתף בתחרויות גלישת גלים בארץ ובעולם. החוג מיועד לבני נוער בגילאי 13 עד 18.

לתפוס את הגל: מבוא לשיעור הגלישה ברמת צוות PRO

מחפשים חוג גלישה שייקח את כישורי הגלישה של ילדכם לשלב הבא? אין לחפש רחוק יותר משיעור הגלישה לנוער ברמת נבחרת PRO אשר נערך בקאהונה סרף קלאב, בחיפה. החוג הזה מיועד לבני נוער מתקדמים בגלישה אשר מאוד רציניים לגבי הגלישה שלהם ורוצים לקחת את היכולות שלהם לרמה הכי גבוהה שיש.

בהנחיית גולשים ומאמנים מנוסים, חוג זה מציע תכנית הכשרה ולימודים מקיפה המכסה הכל, החל ממיומנויות בסיסיות ועד טכניקות מתקדמות. בין אם ילדכם כבר גולש מתקדם ומנוסה, החוג הזה של מצטייני הנבחרת יאתגר אותם להשתפר ולדחוף את עצמם לגבהים חדשים.

שיעור הגלישה ברמת PRO Team אינו שיעור הגלישה הטיפוסי שלך. הוא מיועד לבני נוער אשר מאוד רציניים לגבי הגלישה שלהם ויש להם תשוקה ורוצים להתחרות ברמה הגבוהה ביותר ולהתאמן עם מקצוענים כדי להשתתף בתחרויות גלישה שנערכות בארץ ובעולם.

המאמנים שלנו במועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב מומחים בתחומם ובעלי ניסיון עשיר שיעבירו לילדכם את הטופ שבאימוני הגלישה. הם ילמדו את הנערים כיצד לקרוא ולהבין את הגלים, כיצד להתמקם על הגלשן וכיצד לבצע תמרונים מתקדמים אשר יעניקו לילדכם יתרון תחרותי ויעזרו לו להתבלט בקבוצת הגולשים וממש יהפכו אותו לחביב הקהל. אלו מיומנויות לא קלות לשלוט בהן, אך עם שיטות האימון המיוחדות שלנו, ילדכם יוכל ללמוד אותן ולבצע אותן בביטחון ובהצלחה.

מה מייחד את המעמד הזה? אימון מומחה וטכניקות ברמה גבוהה

שיעור הגלישה ברמת הנבחרת PRO אינו שיעור הגלישה הממוצע שלך. מה שמייחד אותו הוא האימון הנערך ברמת עצימות גבוהה והטכניקות ברמה הכי גבוהה שנלמדים. המאמנים הם גולשים מנוסים אשר התחרו ברמה הגבוהה ביותר בתחרויות גלישה ובעלי ידע עשיר שיעבירו לילדכם מניסיונם והם יודעים מה נדרש כדי להצליח בגלישה תחרותית ויעזרו לילדכם למצות את מלוא הפוטנציאל שלו.

כל שיעור בחוג הגלישה לנוער ברמת נבחרת נועד לדחוף את ילדכם לגבולותיו ולעזור לו למצות את הפוטנציאל והכישרון שלו. המאמנים יזהו תחומים שבהם ילדכם זקוק לשיפור ויעבדו עם הגולש פרטנית לפיתוח כישוריו. הם יספקו תשומת לב אישית תוך טיפוח הביטחון העצמי ונתינת משוב כדי לעזור לילדכם לשפר את טכניקת הגלישה שלו ולהפוך לגולש טוב יותר. חוג הגלישה ברמת PRO Team מושלם לבני נוער שרציניים לגבי הגלישה שלהם ורוצים להתחרות ברמה גבוהה. האימון והטכניקות הנלמדות בשיעור זה נועדו לעזור לילדכם להצליח בגלישה תחרותית.

"האם אנחנו מוכנים לליגה הגדולה?" הכנת ילדים לגלישה תחרותית

גלישה תחרותית יכולה להיות חוויה מרגשת ומתגמלת לילדים ובני נוער אשר מתלהבים מהספורט הימי הפופולרי. עם זאת, זהו גם מאמץ מאתגר ותובעני הדורש רמה גבוהה של מיומנות, כושר גופני, מסירות וקשיחות מנטלית. שיעור הגלישה ברמת PRO Team נועד להכין את הילדים לקשיי הגלישה התחרותית ולעזור להם להשיג את מטרותיהם.

אחד המרכיבים המרכזיים בהכנת נערים ונוער לגלישה תחרותית הוא בניית הביטחון העצמי שלהם. המאמנים בשיעור הגלישה ברמת PRO Team מבינים שביטחון עצמי ושילוב של יכולת מנטלית הוא מכריע להצלחה בכל ענף ספורט. המאמנים בחוג עובדים עם משתתפי החוג כדי לעזור להם לפתח חשיבה חיובית ולהאמין ביכולות שלהם. ביטחון זה יעזור לבני הנוער להופיע במיטבם כאשר הם מתחרים.

היבט חשוב נוסף בהכנת הנערים לגלישה תחרותית הוא ללמד אותם כיצד להתמודד עם לחץ. תחרויות גלישה יכולות להיות אינטנסיביות ומורטות עצבים, ובני נוער צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם הלחץ ולהופיע תחת לחץ. המאמנים בכיתת הגלישה ברמת PRO Team מלמדים את הנערים טכניקות לניהול מתח ושמירה על ריכוז במהלך תחרויות.

בנוסף להכנה המנטאלית, שיעור הגלישה ברמת PRO Team מתמקד גם בפיתוח המיומנויות הטכניות הנחוצות לגלישה תחרותית. הנערים לומדים טכניקות מתקדמות שיתנו להם יתרון בתחרויות. הם גם לומדים כיצד לקרוא את הגלים ולהתמקם על הלוח למהירות ושליטה מקסימלית בכל תנאי מזג אוויר.

לגלוש על הגלים להצלחה: ההשפעה המתמשכת של שיעור הגלישה ברמת צוות PRO

שיעור הגלישה ברמת PRO Team לא רק מכין את הנערים לגלישה תחרותית אלא גם משפיע על התפתחותם הכללית. נערים ובני נוער אשר משתתפים בחוג הגלישה ברמת נבחרת לומדים כישורי חיים יקרי ערך, כולל משמעת, התמדה ועבודת צוות. מיומנויות אלו ישרתו אותם היטב לא רק בגלישה אלא בכל היבטי חייהם.

משמעת חיונית להצלחה בכל ענף ספורט, ושיעור הגלישה ברמת PRO Team משרה תחושת משמעת חזקה בנערים מתבגרים. השיעור מחייב את החברים בחוג להשתתף באופן קבוע ולתרגל באופן עקבי בצורה בטוחה, מה שעוזר להם לפתח מוסר עבודה חזק. דיסציפלינה זו תתורגם לתחומים אחרים בחייהם, כגון בית ספר, צבא, לימודים וקריירה עתידית.

התמדה היא עוד מיומנות חיים חשובה שבני נוער לומדים בשיעור הגלישה ברמת נבחרת PRO Team. גלישה יכולה להיות ספורט מאתגר ומתסכל, וילדים יתמודדו עם כישלונות והצלחות בדרך. עם זאת, המאמנים בכיתה זו מלמדים את הנערים להתמיד באתגרים הללו ולהמשיך לעבוד לקראת המטרות שלהם. התמדה זו תעזור לחברים בחוג להתגבר על מכשולים בכל היבטי חייהם.

עבודת צוות מודגשת גם בחוג וגם בשיעורי הגלישה ברמת PRO. הילדים עובדים יחד בשיעורי גלישה קבוצתיים ולומדים לתמוך, לפרגן ולעודד אחד את השני. עבודת צוות זו לא רק עוזרת לנערים לשפר את כישורי הגלישה שלהם אלא גם מלמדת אותם את החשיבות של עבודה משותפת לקראת מטרה משותפת.

ההשפעה של כיתת הגלישה ברמת ה-PRO משתרעת מעבר לשיעור עצמו. נערים אשר לוקחים את החוג הזה הרבה פעמים ממשיכים לגלוש ולהתחרות בעתיד בארץ ובעולם, והכישורים ושיעורי החיים שהם לומדים אצלנו בקאהונה סרף קלאב יישארו איתם לכל החיים. בני נוער רבים שלוקחים את החוג הזה ממשיכים להיות גולשים מצליחים ואפילו ספורטאים מקצועיים.

חוגי גלישה לילדים ובני נוער במועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב

חוג

מקום בו נערך החוג

אורך החוג

חוג גלישה לנוער ברמת נבחרת PRO

באזור הצפון – באזורי גלישת גלים לפי מצב הים ותנאי מזג אוויר

2  אימונים בשבוע

חוג גלישה לילדים ונוער ברמת מתקדמים

קאהונה סרף קלאב, חיפה

2 אימונים בשבוע

חוג גלישה לילדים ונוער ברמת מתחילים

קאהונה סרף קלאב, חיפה

2 אימונים בשבוע

חוג הגלישה לילדים ברמת צוות PRO לא רק מלמד מיומנויות וטכניקות מתקדמות, אלא גם מטפח תחושה חזקה של אחווה ועבודת צוות, קבלת האחר וסוללת את הדרך לדור חדש של גולשים מקצועיים.

מועדון הגלישה שומר לעצמו את הזכות להקפיץ ילדים מצטיינים על פי כישוריהם והישגיהם לקבוצת הנבחרת ברמת PRO.

יש לכם שאלות על חוג הגלישה ברמת הנבחרת? נשמח לעזור לכם, התקשרו: 054-8931514    

לפרטים נוספים? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם


מועדון הגלישה של חיפה

ההרשמה החלה - מהרו להירשם

מחיר מבצע להרשמה מוקדמת: עד ה-31.5

קייטנת גלישה קיץ 2024

Open chat
שלום,
הגעת לקאהונה, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: