חוג גלישה לילדים (מתקדמים)

חוג גלישת גלים מקצועי לילדים ברמת מתקדמים

ברוכים הבאים לקאהונה סרף קלאב, חיפה. מועדון הגלישה הטוב ביותר לילדים מרמת גולשים מתקדמים!

אם ילדכם הוא גולש מתקדם המעוניין לקחת את כישוריו לשלב הבא, אז מועדון הגלישה הוותיק קאהונה סרף קלאב בחיפה, הוא המקום המושלם עבורם. אנו מציעים לימודי ואימוני גלישה מקצועיים עם מדריכים מוסמכים, המועדון שלנו ממוקם במפרץ קאהונה היפהפה, במרחק קצר מהים. ההתמקדות שלנו היא במקצועיות, בטיחות, אימוני כושר גופני, בריאות נפשית, תוך הנאה מרבית בסביבה ידידותי וחברית.

חוג גלישה מקצועי עם מדריכים מוסמכים

בקאהונה סרף קלאב אנו מאמינים במתן החוויה הטובה ביותר עבור החברים בחוג הגלישה למתקדמים. לכן אנו מעסיקים רק מדריכים מוסמכי ווינגייט אשר עברו הכשרה קפדנית על מנת להבטיח שהם יודעים ומיומנים בהוראת גלישה ובהעברת החומר בצורה מקצועית לילדים ובני נוער. למדריכים הבוגרים שלנו יש ניסיון רב של שנים, והם משתמשים בידע, בניסיון מומחיות שלהם כדי להדריך את החברים שלנו בחוג, לעזור להם להשתפר, ללמוד מיומנויות וטכניקות חדשות.

חוג גלישה ילדים מתחילים

מיקום המועדון במפרץ קאהונה

מועדון הגלישה שלנו קאהונה סרף קלאב ממוקם במפרץ Kahuna בחוף הכרמל היפהפה, בחיפה המציע את הסביבה המושלמת לגולשים מתקדמים. המפרץ מספק מגוון גלים לאתגר ולשפר את כישורי ילדכם, והמדריכים שלנו בוחרים בקפידה את מקומות הגלישה ואזורי הגלישה הטובים ביותר עבור גולשים מתקדמים. גלי הים המאתגרים של המפרץ מושלמים לקחת את הגלישה של ילדכם לשלב הבא.

בטיחות הגולשים היא בראש סדר העדיפויות שלנו

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. במועדון קאהונה סרף קלאב אנחנו מבינים את הסיכונים הכרוכים בגלישת גלים בים הפתוח ואנחנו נוקטים בכל אמצעי בטיחות כדי להבטיח שהגולשים בחוג מתקדמים נשמעים להוראות הבטיחות ובטוחים בכל עת. המועדון שלנו ממוקם במפרץ ימי המספק סביבה, נוחה, בטוחה ומבוקרת לגלישה בים. במקום יש שירותי הצלה ומצילים בהישג יד כדי לספק סיוע ועזרה מיידית במקרה חירום. בנוסף, יש לנו חובש במקום כדי להבטיח שהחברים שלנו יקבלו טיפול רפואי באפן מידי במידת הצורך.

פיתוח כושר גופני ובריאות נפשית

גלישה היא לא רק פעילות מהנה ומרגשת, הימצאות בים תחת השמש מוכחת כמרגיעה ומסייעת להפיג מתחים. זו גם דרך מצוינת לשפר ולפתח את הכושר הגופני וגם את בריאות הנפש. בקאהונה סרף קלאב אנו מבינים את חשיבות הכושר הגופני, ואנחנו משתמשים בגלישה ככלי כדי לעזור לחברים שלנו לפתח את שרירי הגוף ושרירי הליבה, לשפר קואורדינציה ולפתח כוח וסיבולת, לשפר את יכולת הריכוז וקבלת החלטות. המדריכים שלנו מתמקדים בחיזוק הביטחון העצמי וחיטוב הגוף באמצעות פעילויות שונות כמו יוגה ופעילויות חוץ.

בנוסף, גלישת גלים היא גם דרך מצוינת לשפר את הבריאות הנפשית. לים ולשמש יש השפעה מרגיעה על הנפש, וגלישה יכולה לסייע בהפחתת מתח וחרדה. בקאהונה סרף קלאב, אנו מעודדים את חברינו לנצל את היתרונות של בריאות הנפש של הגלישה.

נהנים מפעילויות חוץ במועדון הגלישה

בקאהונה סרף קלאב אנו מאמינים בהנאה בחיק הטבע ולנצל את כל מה שיש לטבע ולים להציע. בנוסף לגלישה, אנו מארגנים פעילויות חוץ שונות כגון טיולי הליכה וכדורעף חופים. פעילויות אלו מספקות סביבה מהנה וחברתית לחברים שלנו, והן גם עוזרות לשפר את הכושר הגופני והבריאות הנפשית.

קאהונה סרף קלאב – מקום חברתי וסביבה מהנה

Kahuna Surf Club הוא לא רק מקום ללמוד איך לגלוש, זה גם מקום חברתי שבו חברים יכולים להכיר חברים חדשים וליהנות מסביבה מהנה. המועדון שלנו מושך אליו אנשים מכל קצות הארץ ומכל העולם, ויוצר קהילה מגוונת ומכילה של אנשים חובבי ספורט ימי. אנו מארגנים אירועים ופעילויות שונות כדי לעודד אינטראקציה חברתית ועוזרים לחברים שלנו ליצור קשרים מתמשכים לשנים קדימה.

קהילה של חברים בעלי ידע בגלישה ובספורט ימי

בקאהונה סרף קלאב יש לנו קהילה מגוונת של ילדים, בני נוער וחברים בעלי ידע שמתלהבים מגלישה, מפעילות בחוף הים ומספורט ימי. המדריכים שלנו לא רק מוסמכים אלא גם בעלי ניסיון וידע של שנים על האוקיינוס, חופי הים, בעלי חיים ימיים וכמובן שמתמחים באומנות הגלישה בים. הם תמיד מוכנים לחלוק את המומחיות שלהם ולעזור לחברים במועדון ללמוד  ולהכיר מיומנויות חדשות.

בנוסף למדריכים שלנו, הקהילה שלנו כוללת גם גולשים שמתלהבים מהספורט הימי. הם תמיד מוכנים לעזור לחברים שלנו לשפר את כישוריהם ולחלוק את אהבתם לגלישה.

לסיכום

בקאהונה סרף קלאב  Kahuna Surf Club הוא המקום המושלם לילדים מתקדמים שרוצים לקחת את כישורי הגלישה שלהם לשלב הבא.

מתי חוג גלישה לילדים מתקדמים מתקיים

בימי שני 15:00-16:30 קבוצת מתקדמים , בימי חמישי 16:30-18:00 קבוצת מתקדמים.

עלות החוג לילדים ונוער

  • חוג גלישה למתקדמים פעם בשבוע 300 ש"ח לחודש.
  • חוג גלישה למתקדמים פעמיים בשבוע 420 ש"ח לחודש.

במועדון מתקיימים גם חוגי גלישה למתחילים, חוגי גלישה לנוער – נבחרת PRO.

המדריכים שלנו מוסמכים בהדרכה ואימון גלישת גלים מטעם מכון וינגייט, הם בעלי יכולת לעבוד ולהדריך ילדים ובני נוער באווירה נוחה וצעירה ויחד עם זאת בוגרת ואחראית. הלמידה מתבצעת כך שלכל שישה חניכים מוצמד מדריך, ובנוסף אנשי צוות מלווים את הפעילות מחוץ למים למקרה הצורך. הילדים מצוותים לחוג גלישה לילדים מתחילים ומתקדמים בהתאם לרמת הגלישה שלהם ובהתאם לקבוצת הגיל.

הרשמה לחוג גלישה למתקדמים נעשית באמצעות טופס הרשמה או במשרד.

למעוניינים ניתן להירשם לקייטנות ומחנות הגלישה לילדים ובני נוער בקאהונה:

קייטנת גלישה

מדריך

מקום

קייטנת גלישה בחיפה – בחופש הגדול

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

קייטנת גלישה פסח – בחופשת פסח

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

קייטנת גלישה סוכות – בחופשת סוכות

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

יש לכם שאלות? רוצים לקבל מידע על חוגי הגלישה במועדון? נשמח לעזור, התקשרו: 054-8931514

לפרטים נוספים? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם


מועדון הגלישה של חיפה

ההרשמה החלה - מהרו להירשם

מחיר מבצע להרשמה מוקדמת: עד ה-31.5

קייטנת גלישה קיץ 2024

Open chat
שלום,
הגעת לקאהונה, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: