חוג גלישה לילדים (מתחילים)

ברוכים הבאים למועדון הגלישה של קאהונה סרף קלאבמועדון הגלישה הטוב ביותר למתחילים!

אם אתה גולש מתחיל שמעוניין ללמוד לרכוב על הגלים, אז מועדון גלישה קאהונה סרף קלאב – Kahuna Surf Club בחוף הכרמל, שבחיפה הוא המקום המושלם ללימוד גלישת גלים לילדים ובני נוער ברמת ממתחילים.

אנו מציעים לימודי גלישת גלים מקצועיים עם מדריכים מוסמכים, והמועדון שלנו ממוקם במפרץ קאהונה היפהפה, במרחק קצר מהים. ההתמקדות שלנו היא בלימוד רזי הגלישה מא' עד ת', תנאי ים, בטיחות, כושר גופני, קורדינציה ושיווי משקל, קבלת החלטות, בריאות נפשית, והנאה בסביבה חברתית.

לימוד גלישה מקצועי עם מדריכים מוסמכים

בקאהונה סרף קלאב אנו מאמינים במתן החוויה הטובה ביותר עבור החברים שלנו. לכן אנו מעסיקים רק מדריכים מוסמכים אשר עברו הכשרה קפדנית על מנת להבטיח שהם יודעים ומיומנים בהוראת גלישה. למדריכים הבוגרים שלנו יש ניסיון של שנים, והם משתמשים במומחיות שלהם כדי להדריך ילדים, בי נוער ומבוגרים וכן את חברי המועדון, כדי לעזור להם ללמוד מיומנויות וטכניקות חדשות.

חוג גלישה בסיסי לילדים ברמת מתחילים

מתכונת החוג היא על בסיס למידה עיונית ומעשית, כאשר הילדים לומדים בהדרגה את כל השלבים. החוג מיועד למתחילים ומותאם לפי רמה ויכולת של כל ילד וילדה. החוג מתקיים כל השנה, גם בחורף (לא לדאוג, יש מקלחת חמה). מעבר לחוויה והכיף שבגלישה, החוג תורם רבות לביטחון העצמי, ליכולת ריכוז, לעצמאות, לעבודת צוות ובקיצור, מאוד מומלץ!

מה לומדים בחוג גלישת גלים ברמת מתחילים?

 • למידה עיונית, התנהגות בחוף הים.
 • שיעורי ימאות עיוניים.
 • כללי זהירות, איך מתנהגים במים כיחיד וכקבוצה.
 • היכרות של מצבי ים שונים, תנאי מזג אוויר שונים, גובה הגלים, זרמים, זרם חוזר, סחף.
 • אזורי גלישה שונים בחוף הים, הימנעות מסכנות.
 • שמירה על הסביבה הימית בפרט, ואיכות הסביבה בכלל.
 • שימוש באביזרי בטיחות.
 • תחזוקת הגלשן והציוד.
 • כללי התנהגות בשמש ובימים קרים/חמים.
 • היכרות עם סוגי גלשנים שונים ואביזרים.
 • תרגול על יבש בחוף, תוך ביצוע סימולציה של גלישה ביחד עם מדריך גלישה מוסמך.
 • תרגול איך לעלות בקלות על הגלשן.
 • אימוני גלישה במים.
 • אימוני כושר, יציבה ושיווי משקל.
 • חברות וקבלת האחר.
 • הכוונה וייעוץ ברכישת גלשן וציוד גלישה בחנות המועדון.

מיקום המועדון במפרץ קאהונה

מועדון הגלישה קאהונה סרף קלאב ממוקם במפרץ Kahuna היפהפה, המציע את הסביבה המושלמת לגולשים מתחילים. המפרץ מספק סביבה בטוחה ומבוקרת לגלישה בתנאים מעולים, והמדריכים שלנו בוחרים בקפידה את מקומות הגלישה הטובים ביותר למתחילים. המים השלווים והרדודים של המפרץ מושלמים ללימוד יסודות הגלישה, והחברים בחוג הגלישה יכולים להתקדם בהדרגה לגלים מאתגרים יותר ככל שהם משפרים את כישוריהם.

הבטיחות במועדון הגלישה היא בראש סדר העדיפויות שלנו

בקאהונה סרף קלאב הבטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו נוקטים בכל אמצעי כדי להבטיח שהחברים בחוג הגלישה שלנו בטוחים בכל עת. המועדון שלנו ממוקם במפרץ המספק סביבה בטוחה ומבוקרת לגלישה. יש לנו גם שירותי הצלה ומצילים בהישג יד כדי לספק סיוע מידי במקרה חירום. בנוסף, יש לנו חובש במקום כדי להבטיח שהחברים שלנו יקבלו טיפול רפואי מידי במידת הצורך.

גלישת גלים לפיתוח כושר גופני ובריאות נפשית

גלישה היא לא רק פעילות מהנה ומרגשת, אלא היא גם דרך מצוינת לשפר את הכושר הגופני והבריאות הנפשית. בקאהונה סרף קלאב אנו מבינים את חשיבות הכושר הגופני, ואנחנו משתמשים בגלישה ככלי כדי לעזור לחברים שלנו לפתח את הכוח והסיבולת שלהם. המדריכים שלנו מתמקדים בחיזוק הביטחון העצמי וחיטוב הגוף באמצעות פעילויות שונות כמו יוגה ופעילויות חוץ.

בנוסף לכושר הגופני, גלישה היא גם דרך מצוינת לשפר את הבריאות הנפשית. לים יש השפעה מרגיעה על הנפש, וגלישה יכולה לסייע בהפחתת מתח וחרדה. בקאהונה סרף קלאב אנו מעודדים את חברינו לנצל את היתרונות של בריאות הנפש של הגלישה.

נהנים מפעילויות חוץ בחוף הים

בקאהונה סרף קלאב אנו מאמינים בהנאה בחיק הטבע ולנצל את כל מה שיש לטבע להציע. בנוסף לגלישה, אנו מארגנים פעילויות חוצות שונות כגון טיולי הליכה וכדורעף חופים. פעילויות אלו מספקות סביבה מהנה וחברתית לחברים שלנו, והן גם עוזרות לשפר את הכושר הגופני והבריאות הנפשית.

מועדון גלישה משפחתי – מקום חברתי וסביבה מהנה

בקאהונה סרף קלאב הוא לא רק מקום ללמוד איך לגלוש, זה גם מקום חברתי שבו חברים יכולים להכיר חברים חדשים וליהנות מסביבה מהנה. מועדון הגלישה בקאהונה מושך אליו אנשים מכל רחבי הארץ והעולם ויוצר קהילת גולשים מגוונת ומכילה. במועדון אנו מארגנים אירועים ופעילויות בכדי לעודד אינטראקציה חברתית ועוזרים לחברים שלנו ליצור קשרים חברתיים, קשרים עסקיים מתמשכים.

קהילת בעלי ידע בגלישת גלים

בקאהונה סרף קלאב יש לנו קהילה של חברים במועדון בעלי ידע שמתלהבים מגלישה כל השנה. המדריכים שלנו לא רק מוסמכים אלא גם בעלי ניסיון וידע של שנים על האוקיינוס והגלישה. הם תמיד מוכנים לחלוק את המומחיות שלהם ולעזור לחברים, לילדים ובני נוער ללמוד ולחלוק מיומנויות חדשות. בנוסף למדריכים שלנו, הקהילה שלנו במועדון כוללת גם גולשים שמתלהבים מספורט ימי ומגלישה בים. הם תמיד מוכנים לעזור לחברים שלנו במועדון לשפר את כישוריהם ולחלוק את אהבתם לגלישה ולים.

לסיכום

Kahuna Surf Club הוא המקום המושלם לגולשים מתחילים שרוצים ללמוד לגלוש גלים בצורה יסודית ומקצועית לחוויה שתימשך שנים רבות.

מתי החוג מתקיים?

בימי שני קבוצת מתחילים, בימי חמישי קבוצת מתקדמים – בשעות אחה"צ – בהתאם לעונת השנה ולשעון הקיץ.

בנוסף מתקיים במועדון חוג גלישת גלים לילדים מתקדמים.

עלות לילדים ונוער:

 • פעם בשבוע 300 ש"ח לחודש.
 • פעמיים בשבוע 420 ש"ח לחודש.

מדריכים שלנו מוסמכים מטעם מכון וינגייט, בעלי יכולת לתקשר עם ילדים ובני נוער באווירה נוחה וצעירה ויחד עם זאת בוגרת ואחראית. הלמידה מתבצעת כך שלכל שישה חניכים מוצמד מדריך, ובנוסף אנשי צוות מלווים את הפעילות מחוץ למים למקרה הצורך.

הרשמה לחוג גלישה למתחילים נעשית באמצעות טופס הרשמה או במשרד.

למעוניינים ניתן להירשם לקייטנת הגלישה לילדים ובני נוער בקאהונה:

קייטנת גלישה

מדריך

מקום

קייטנת גלישה בחיפה – חופש גדול

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

קייטנת גלישה פסח – חופשת פסח

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

קייטנת גלישה סוכות – חופשת סוכות

צוות מדריכים מוסמך

מועדון גלישה קאהונה – חיפה

יש לכם שאלות? רוצים לקבל מידע על חוגי הגלישה במועדון? נשמח לעזור, התקשרו: 054-8931514

לפרטים נוספים? מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם


מועדון הגלישה של חיפה

ההרשמה החלה - מהרו להירשם

מחיר מבצע להרשמה מוקדמת: עד ה-31.5

קייטנת גלישה קיץ 2024

Open chat
שלום,
הגעת לקאהונה, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: